19. január 2022 obchod@eoil.sk

O nás

Home / O nás
Prvotriedne oleje a mazivá
tigrol-truck

TIGROL je asociácia vybraných výrobcov minerálnych olejov z celej Európy s cieľom ponúknuť našim zákazníkom mazivá podľa ich potrieb, ktoré vyhovujú najvyšším kvalitatívným a priemyselným nárokom. Naše hlavné sídlo sa nachádza v Nemecku.

Naše a dlhoročné skúsenosti TIGROL partnerov v oblasti výroby a distribúcie motorových a prevodových olejov koncovým zákazníkom taktiež mazív v čiastočne vysokošpecializovaných priemyselných odvetviach sa odzrkadľujú nielen v kvalite našich produktov, ale aj v trhovej a zákazníckej orientácii nášho sortimentu.

PRODUKTY A KVALITA

Popri minerálnych olejoch, syntetických produktoch pre automobily, pre voľný čas, poľnohospodárstve ponúka TIGROL veľké množstvo bežných mazív a tukov ako aj špeciálnych prípravkov pre priemyselné použitie. V dôsledku komplexných nárokov ponúka náš tím špeciálne vyškolených TIGROL odborníkov opovedajúcu ponuku vhodných produktov pre našich zákazníkov.

Manažment kvality a certifikované pracovné postupy zabezpečujú rovnakú a vysokú kvalitu TIGROL produktov. Popri tom pracuje tím skúsených inžinierov na neustálom vývoji nášho sortimentu.

NÁŠ ZÁKAZNÍK

Naši zákazníci so svojimi požiadavkami sú v stredobode našej pozornosti. Preto vidíme naše produkty a služby vždy ako malý ale nesmierne dôležitý detail celku. Nakoniec nám ide o to: Váš život a Vašu prácu o niečo zjednodušiť.

Pre ďalšie informácie o našich produktoch a službách nám pošlte email s Vašimi kontaktnými dátami na sales@tigrol.net

Kontakt

Môžete nám jednoducho poslať správu.